PergolaPergola Life  motorlu tente sistemi, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.

Firmamızın ürettiği motorlu Pergola tente sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza yeni bakış açıları kazandırır.

Pergola Life, sizlerin isteklerine göre hazırlamış olduğu özel tente kumaşlı, açılır kapanır tavanlı motorlu tente sistemlerindeki LED aydınlatma sayesinde gece ve gündüz farkını ortadan kaldırarak günün her vaktinde yaşanabilir mekanlar oluşturmaktadır.

Ürünlerimiz Kaliteli Ve Modern Tasarımlara Sahiptir

Pergola Life   motorlu tente sistemleri, kar, güneş ve rüzgardan etkilenmez. Sistemde uzaktan kumanda detayı, kullanım kolaylığı, sessiz çalışması ile etrafı rahatsız etmeden açma ve kapama konumu mevcuttur. Sistemde işçilik ve kaliteli malzeme kullanımı önem taşıyan bir nokta olduğundan bu açıdaki başarılarımızı projeler bölümünden inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz her zaman için sizlerin memnuniyeti doğrultusunda tasarlanıp şekillenir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ürünlerimizi incelemek için sitemizden ürünlere göz atabilirsiniz.